17 Eylül 2015 Perşembe

Gelinliğimi Seçtim

Gönderen evlilik hikayesi zaman: 04:59
Sizi bilmem ama ben gelinliğimi çok zor seçtim.  Kime sorsam ilk denediğim gelinği aldım diyor. Cidden imrendim onlara. Okadar çok gelinlik denedim ki artık bi ara gelinlikler benim için çok sıradan olmaya başladı.Bu gördükleriniz denediklerimden bir kısmı malum her yerde fotograf çektirmiyorlar.

Halbuki aynadan görmekle fotograftan görmek çok farklı oluyor.

Mutlaka beğendiginiz modeli üzerinizdeyken fotografını çekip birde öyle bakmanızı öneririm...
Gelinlik nasıl seçilir derseniz öncelikle yapmanız gereken farklı kesimlerde gelinlikler giyip  size yakışan kesime karar vermeniz. Daha sonraki aşamada danteline askısına işlemenize karar veriyorsunuz.Ben denediğim modellerden sonra prenses ve balık model istemediğime karar verdim.Belimi ince gösterecek zarif bir gelinlik arayışına girdim.Ama bir türlü aradığım türden farklı bir şey bulamadım zamanım daralmaya başladı. Bense yüzlerce gelinlikten sonra iyice umutsuzluğa kapılmaya başlamıştım.
Karar vereceğim gün yukarıda ve aşağıdaki gelinlik arasında kalarak aşağıdaki gelinlikte karar kıldım. Şu an sorsanız hala içime sindiremedim sanki hala kararsızım ne olacak benim halim bilmiyorum...İşte gelinliğim umarım çok güzel olur çok güzel bir gelin olurum...

Gelinliğimi Fatihte bulunan gelinlikçiler pasajında girişin altındaki Medine gelinlikçide diktiriyorum...

Şuana kadar astar provam gerçekleşti .Gelinliğimin gidişatından  sizi haberdar ederim sevgili  ceyizcanlar beni takipte kalın2 yorum:

İlknur Bayrak dedi ki...

Bence çok güzel :)

İlknur Bayrak dedi ki...

Bence çok güzel :)

Yorum Gönder

Yorum Yapmak İçin Lütfen Bloguma Katılın

 

Bu Bir Evlilik Hikayesi Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review